خدمات ما

خدمات و پشتیبانی :
تمامی دستگاه های لیوان کاغذی موجود و مورد عرضه این شرکت علاوه بر ضمانت فروش یکساله دارای 10 سال خدمات پس از فروش و تامین قطعات می باشد.
خدمات دیگر این شرکت :
ارائه خدمات تعمیر و نگهداری دستگاه لیوان کاغذی ،نصب و راه اندازی انواع دستگاه های تولید ظروف کاغذی و تامین قطعات یدکی مورد نیاز دستگاه لیوان کاغذی و سایر دستگاه های تولید ظروف کاغذی می باشد
این شرکت با بهره جستن از کادرو تکنیسین متخصص و با تجربه در اسرع وقت جهت تعمیر و راه اندازی انواع ماشین آلات ظروف کاغذی در خدمت این صنعت می باشد
همچنین در زمینه قبول انواع سفارش تولید انواع ظروف کاغذی شامل:
انواع پاپ کروندر حجم و اندازه های مختلف و بنا به نوع سلیقه و رنگ مشتری و انواع بشقاب و پیش دستی چهارگوش با طرح و ابعاد دلخواه مشتری در حداکثر 24 ساعت سفارش مشتری را تحویل می نمایید

 

فروش ویژه

فروش ویژه ماشین آلات استوک ظروف کاغذی همراه با گارانتی یکساله

فروش ویژه دستگاه لیوان کاغذی همراه با گارانتی یک ساله

گروه صنعتی ماروت  فروشنده انواع ماشین آلات ظروف یکبار مصرف کاغذی نو و استوک با 10 سال تجربه تولید و تعمیرات ماشین آلات توانسته کارنامه درخشانی از خود به جای بگذارد.
تمامی ماشین آلات تولید ظروف یکبار مصرف کاغذیبه قیمت واقعی و استثنایی به فروش می رسد.
ماشین آلات موجود : انواع دستگاه های لیوان کاغذی در سایزهای مختلف شامل 180-220-360 ، شات 480 ، لیوان سیب زمینی و انواع دستگاه های دور بالا و های اسپید.

 

تماس با ماروت

تماس با  ماروت

آمار بازدید
سئو سایت

پیک طلایی
سئو سایت

درباره ماروت

گروه صنعتی،تجاری ماروت از سال 1382 در قالب کارگاهی کوچک و خانگی کار خود را با تولید 000/20 عدد لیوان کاغذی شروع نموده و در با گشترش فعالیت   در زمینه فروش انواع ماشین آلات تولید ظروف کاغذی و همچنین تولید و عرضه انواع محصولات ظروف کاغذی شامل: انواع لیوان کاغذی،انواع پیش دستی و بشقاب کاغذی و ...... با توکل به خداوند و بهره جستن ازکادری متخصص و با تجربه فعالیت خود را ادامه می دهد .
همچنین با اخذ نمایندگی از شرکت های تولید کننده انواع ماشین آلات ظروف کاغذی از کارخانجات LBZ, VICTORY,OBANG,VALANG که از بهترین و معروفترین شرکت های سازنده ماشین آلات ظروف کاغذی می باشد .
در زمره شرکت های معتبر و فروشنده مستقیم ماشین آلات تولید ظروف کاغذی می باشد ضمنا شرکت در بخش پشتیبانی ،خدمات ، تامین قطعات ، انواع ماشین آلات ظروف کاغذی در خدمت شما عزیزان می باشد.